מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם בהקדם
מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם בהקדם

אודות בטר גוב

מי אנחנו חברת בטר ג’וב זוהי החברה הוותיקה בתחום המכירות בקליפורניה,אנו קיימים כבר עשר שנים! כיום חברת בטר ג’וב מחזיקה בבעלותה יותר מעשרים מיקומים שונים ברחבי קליפורניה (סקרמנטו הבירה, סן דייגו, לוס אנג’לס וסן פרנסיסקו), אנו עובדים בקניונים המובילים באזור קליפורניה. לאחרונה החברה הרחיבה את פעילותה למיאמי וניו יורק

בין היתר אנו ממוקמים במקומות מתויירים, קרוב לאונברסיטאות ומקומות עם אוכלוסיה מהעשירות בארה’’ב, יש לנו מוניטין של שנים רבות במרכזי המכירות שלנו, ולכן יש המון לקוחות שחוזרים אלינו בפעם השנייה והשלישית. אצלנו תקבלו הדרכה ממנהלים מקצועיים מאוד שעובדים אצלנו יותר מארבע שנים ברציפות, ההדרכה תינתן לפי תוכנית עבודה שאנחנו מסדרים לכל עובד עוד מהארץ.

בטר ג’וב היא מהמובילות בתחום מוצרי השיער והקוסמטיקה ברחבי המדינה, בבעלותנו שש חנויות של המוצר הכי יוקרתי היום בארה’’ב: oro gold cosmetics ובנוסף 2 עגלות של מוצרי השיער herstyler.
אז אם אתם חדורי מוטיבציה וחושבים שאתם מתאימים לעבודה מהסוג הנ"ל, בואו לפגישת היכרות עם הצוות המקצועי שלנו בכדי שתוכלו לשמוע ולהבין מהי בכלל עבודה במכירות ואולי אתם תהיו המחר של חברת בטר ג’וב.  
איך מתחילים? מה עושים? הדבר הראשון והחשוב ביותר הוא לדעת היכן ברצונכם לעבוד?מקום חם? מושלג? עיר חוף? תיירים? בטר ג'וב מחזיקה בנקודות מכירה התואמות כמעט לכל בקשה אפשרית של המועמדים הפוטנציאלים - אתם.עכשיו, כשאתם יודעים היכן ברצונכם לעבוד, תרצו לקבל מידע יותר ספציפי, לדוגמא:


- בעמוד שאלות נפוצות תוכלו לקבל תשובות לכל השאלות הנ"ל.

חושבים שאתם מתאימים? מוכנים להתחיל להרוויח בגדול?
הרשמו עכשיו ונציג בטר ג'וב יקבע עמכם פגישה מתי שנוח לכם.

צוות בטר ג'וב מאחלים לכם הצלחה בכל דרך שתלכו.

צור קשר